Historia firmy

Od początku powstania naszej firmy dbamy o każdy szczegół. Organizujmy pochówki nie tylko na terenie Rzeszowa - nasza działalność obejmuje cały kraj.
Zajmujemy się sprowadzaniem zwłok, prochów i szczątków z całej Polski. Doświadczenie, które zdobyliśmy w ciągu ponad 10 lat pracy, pozwala nam zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, zawsze służąc fachową poradą i wsparciem w tak trudnych chwilach.
Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, zależy nam żeby Rodziny były przekonane, że ich bliska Zmarła Osoba trafiła w dobre ręce.
Wszystkich traktujemy z należytym szacunkiem oraz godnością. Z naszej strony gwarantujemy Państwu wykonanie usługi na najwyższym poziomie, uwzględniając wszystkie życzenia.

O firmie

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. CYPRYS to najstarszy prywatny zakład pogrzebowy w Rzeszowie. Zajmujemy się kompleksową organizacją pogrzebów zmarłych.

Kontakt z nami

Bądz z nami na bieżąco

SearchZamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.

Polish English French German Russian Ukrainian